Praca na maszynach budowlanych

Postautor: vulgaris » 03 lip 2016, 20:16

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem pracownikiem budowlanym w Polsce. Pracuje już w tym zawodzie kawałek czasu i w końcu po latach, dostałem nowe zadanie, by jeździć na maszynach budowlanych. W najbliższych czasach mam przejść kurs i szkolenie, by jeździć na koparce. Czy ktoś tutaj na forum obsługiwał taki sprzęt i może mi coś na ten temat napisać, swoje przemyślenia itp.? Będę bardzo wdzięczny!
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DamianOmen » 03 lip 2016, 21:51

Szczerze mówiąc to ci trochę zazdroszczę, bo sam pracuję na budowie już długo i głównie jako pomocnik albo pomagam tam zrobić parewykonczen i tyle w sumie. Takie specjalistyczne i fajne robotyy to sa w cenie i jestem pewny ze sporo więcej zaczales zarabiać.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: DonataN » 03 lip 2016, 23:43

Ja pracuję jako operator koparki i tak Ci na przyszlosc powiem, ze jakby u Ciebie w pracy ktoś kiedyś szukał części zamiennych do sprzętów budowlanych jak np.: komplet gąsienic czy innych rzeczy to idź sobie na stronkę glimat.pl i tam możesz znaleźć naprawdę mnóstwo różnych akscesoriów, sprzętów, serwis itp. Myślę, że na pewno Ci się przyda ten link, bo często tego typu sprzęty trzeba wymieniać z czasem
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: kuroliszek » 04 lip 2016, 2:17

Fajna ta stronka, można tam kupić zęby i lemiesze w fajnej cenie i widać, że są odpowiednio wzmocnione i to dobrej jakości sprzet, szkoda, ze u nas na budowie jakiś szajs zamawiają zamiast profesjonalnego sprzętu jak na tej stronie
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: Fruman » 04 lip 2016, 5:07

Szkoda ze to temat o sprzętach i maszynach bo myslkalem ze o prace bo jestem fachowiec bez pracy ale z dużym dosiwadczeniem
Awatar użytkownika
Fruman

Postautor: vulgaris » 04 lip 2016, 6:34

No niestety, jest to temat o maszynach budowlanych. Dziękuję serdecznie za link i tę stronę internetową. Wygląda naprawdę bardzo obiecująco i faktycznie widać, że mają tam sprzęt najwyższej jakości. A czy ktoś się jeszcze wypowie o pracy jako tako?
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Maszyny

x