Czy moglibyście polecić jakąś zaufaną firmę w Warszawie, która okleja samochody?

Czy moglibyście polecić jakąś zaufaną firmę w Warszawie, która okleja samochody?

Postautor: LeśnaKuropatfa » 03 sie 2016, 23:54

Nie mieszkam dlugo w Warszawie, a chce rozkręcić swój biznes. Dlatego chce aby mój samochod był pokryty folia. Czy moglibyście polecić jakąś zaufaną firmę w Warszawie, która okleja samochody?
LeśnaKuropatfa

Postautor: Formosa_vC » 04 sie 2016, 2:12

Teraz folia jest na topie, wiele osób wybiera to rozwiązanie. W sumie oplaca się a efekt tez jest.
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Czy moglibyście polecić jakąś zaufaną firmę w Warszawie, któ

Postautor: smerfetka » 04 sie 2016, 3:17

mój maz Bral folie w Artfoll z Warszawy. Instalują folię ochronną i folię reklamową. Ochronna to też zawsze więcej bezpieczeństwa daje. Zajrzyj tu jak potrzeujesz folii. Maja rozne folie. to może jeszcze zdanie zmienisz ;) A reklamowa folia– jak masz firmę, to lepiej korzystać normalnie z auta i jeździć niź płacić kolosalne sumy za reklamę w radiu. Bo radiowa reklama…. takie ceny, że hohoho. Pomarzyć :P
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: Drackonid » 04 sie 2016, 4:59

Jak folia jest dobrze przyklejona, to nie ma prawa się sama odklejać. Na pewno nie po pierwszym tygodniu :P Bo klej i tak kiedyś puścić musi. Ale zwróć uwagę, jak będziesz zamawiac folie, na kwestie estetyczne. Zebys nie jeździła wypaćkana tą folią za bardzo : P Bo to może odstraszać a nie zachęcać, ale to zalezy od ciebie, jak ty to widzisz. Ja tu tylko wyrazam swoje skromne zdanie :P Nic wiecej.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: vulgaris » 04 sie 2016, 6:55

Sam mam folie na samochodzie. maly gadget ale mnie satysfakcjonuje.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Maszyny

x