Jakie są wg was godne polecenia wieszaki na ubrania?

Postautor: DonataN » 22 sie 2016, 21:11

Lepsze sa wolnostojące czy jak to tam się nazywa czy takie doczepiane do ścian? I czemu lepsze?
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: gorzowianka » 22 sie 2016, 21:33

ja osobiście wolę stojące odmiany wieszaków ubraniowych. A czemu? Jeśli wybierze się ładne to fajnie wyglądają, są wygodniejsze, jest do nich dostęp z każdej strony i o wiele więcej można na nich zmieścić. U mnie w domu jest taki i dla mojej rodziny jest dobry, wszyscy się pomieścimy nawet z zimowymi ubraniami. Poza tym ma fajny kształt i jest nie tylko elementem funkcjonalnym, ale też ważnym detalem aranżacji, wydaje mi się, że to jest nie mniej ważne. Ale oczywiście wszystko zależy od wielu czynników…
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: DonataN » 22 sie 2016, 23:00

np.?
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: gorzowianka » 23 sie 2016, 1:01

Od potrzeb, tzn ile osób będzie korzystać, od tego, ile jest miejsca w korytarzu i jaki efekt chce się uzyskać. Ważny jest też efekt estetyczny, na pewno wieszaki stojące są bardziej dekoracyjne niż zwykłe, które są np. tylko haczykami. Mnie osobiście się takie rozwiązanie w ogóle nie podoba, no ale nie każdy zwraca uwagę na względy estetyczne
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: kathina » 23 sie 2016, 2:37

A ja się nie zgodzę. U kilku moich znajomych widziałam już fajne wieszaki do przedpokoju na ścianę i wiem, że może to wyglądać super, wszystko zależy od tego, jakie gadżety się wybierze. Nie wiem czy znacie manufakturę Andrzeja Szczepańskiego, oni tam mają bardzo fajne wieszaki na ścianę, na przykład w kształtce kolorowych uśmiechniętych buziek, bardzo fajnie to wygląda do kolorowych i wesołych wnętrz. Na pewno warto się nimi zainteresować jeśli ktoś szuka czegoś niebanalnego.
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: DonataN » 23 sie 2016, 2:53

Tak, ale mi chodziło o konkretne rodzaje a nie firmy czy style. Które według was są lepsze i dlaczego konkretnie?
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: kathina » 23 sie 2016, 5:12

Wg mnie to wszystko zależy od wielu czynników, jak ktoś wyżej napisał
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: DonataN » 23 sie 2016, 7:02

Ok
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anastazjaP » 23 sie 2016, 7:49

Moim zdaniem właśnie ścienne są lepsze. Pojemność wieszaków w ogóle zależy od tego, jakie one są, stojące mogą być niepojemne, jak i ścienne mogą być pod tym względem super, trzeba po prostu dobrze dobrać je do swoich potrzeb. Ja ścienne uważam za lepsze pod tym względem, że łatwiej można utrzymać porządek, nie zajmują miejsca no i są wygodniejsze, bo wiszą na ścianie, a nie zastępują miejsce na podłodze i ciagle się o nie potyka… Poza tym jak są niezbyt ładne czy niemodne to wcale ich nie widać, a stojący od razu trzeba wymieniac jak nowy, no chyba że ktoś nie jest na to wyczulony. Ja tak więc wolę ścienne i takie mam
Awatar użytkownika
anastazjaP

Wróć do Wyposażenie

x