Strona 1 z 1

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 5:03
autor: gorzowianka
Witam was. Jestem w trakcie wykańczania małego, przytulnego hotelu w Łodzi. Potrzebuję kupić, również najlepiej w Łodzi balustradę ze stali nierdzewnej, ponieważ jest mi ona niezbędna przy tworzeniu balkonu. Bardzo proszę o podpowiedź, gdzie to załatwię w miarę sprawnie i skutecznie. Zależy mi na czasie, bo niedługo wielkie otwarcie. Dziękuję bardzo.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 7:19
autor: vulgaris
Witam serdecznie. Jedyne co od razu przychodzi mi do głowy to http://www.metalstyl.pl/ . Z pewnością ci pomogą, ponieważ można u nich zrobić dany projekt na indywidualne zamówienie. Ja co prawda korzystałem z ich usług w zupełnie innym wymiarze, gdyż poddałem u nich blachy walcowaniu, ale mogę zagwarantować, że to bardzo przyjazna i profesjonalna firma. Pracownicy są tam kompetentni i bardzo mili.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 7:35
autor: kuroliszek
Siema. Też u nich kiedyś zamawiałem nierdzewną balustradę do poprzedniego domu i byłem bardzo zadowolony z efektu. Podczas rzeczowej rozmowy dokładnie określono moje potrzeby i trafiono w punkt, także również polecam.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 7:45
autor: Przemek1984
Siema. Ja co prawda nie wypowiem się na temat balustrad, ale wspomniana firma kładła mi kiedyś płytki oraz malowała całe mieszkanie. Mogę więc potwierdzić, że to ludzie godni zaufania i do tego niedrodzy.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 8:06
autor: Aleksandra666
Cześć. U nas też oni robili kiedyś kompleksowy remont. Malowali, gipsowali, montowali schody, zlew, wannę i wiele innych. Uwinęli się z tym naprawdę szybko i zrobili wszystko bardzo precyzyjnie. Polecam tę firmę.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Post: 28 sty 2016, 8:48
autor: DamianOmen
Siema. Ja również jestem zadowolony z ich usług, a korzystam od dawna z różnorodnych. Zamawiałem u nich między innymi schody, balustradę oraz antresolę. Ponadto wykonywali dla mnie na zamówienie wiele elementów ozdobnych i zawsze byłem usatysfakcjonowany.