Balustrady ze stali nierdzewnej.

Postautor: gorzowianka » 28 sty 2016, 5:03

Witam was. Jestem w trakcie wykańczania małego, przytulnego hotelu w Łodzi. Potrzebuję kupić, również najlepiej w Łodzi balustradę ze stali nierdzewnej, ponieważ jest mi ona niezbędna przy tworzeniu balkonu. Bardzo proszę o podpowiedź, gdzie to załatwię w miarę sprawnie i skutecznie. Zależy mi na czasie, bo niedługo wielkie otwarcie. Dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: vulgaris » 28 sty 2016, 7:19

Witam serdecznie. Jedyne co od razu przychodzi mi do głowy to http://www.metalstyl.pl/ . Z pewnością ci pomogą, ponieważ można u nich zrobić dany projekt na indywidualne zamówienie. Ja co prawda korzystałem z ich usług w zupełnie innym wymiarze, gdyż poddałem u nich blachy walcowaniu, ale mogę zagwarantować, że to bardzo przyjazna i profesjonalna firma. Pracownicy są tam kompetentni i bardzo mili.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: kuroliszek » 28 sty 2016, 7:35

Siema. Też u nich kiedyś zamawiałem nierdzewną balustradę do poprzedniego domu i byłem bardzo zadowolony z efektu. Podczas rzeczowej rozmowy dokładnie określono moje potrzeby i trafiono w punkt, także również polecam.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: Przemek1984 » 28 sty 2016, 7:45

Siema. Ja co prawda nie wypowiem się na temat balustrad, ale wspomniana firma kładła mi kiedyś płytki oraz malowała całe mieszkanie. Mogę więc potwierdzić, że to ludzie godni zaufania i do tego niedrodzy.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: Aleksandra666 » 28 sty 2016, 8:06

Cześć. U nas też oni robili kiedyś kompleksowy remont. Malowali, gipsowali, montowali schody, zlew, wannę i wiele innych. Uwinęli się z tym naprawdę szybko i zrobili wszystko bardzo precyzyjnie. Polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Postautor: DamianOmen » 28 sty 2016, 8:48

Siema. Ja również jestem zadowolony z ich usług, a korzystam od dawna z różnorodnych. Zamawiałem u nich między innymi schody, balustradę oraz antresolę. Ponadto wykonywali dla mnie na zamówienie wiele elementów ozdobnych i zawsze byłem usatysfakcjonowany.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Wróć do Wyposażenie

x