Uwielbiam nowoczesny wystrój

Postautor: anastazjaP » 09 gru 2015, 23:22

Cześć wszystkim. Słuchajcie, robię w domu przemeblowanie. Chcę, aby zmieniły się nie tylko meble, czy dywany ale też oświetlenie. Widziałam u przyjaciółki, że ma świetną alternatywę w kuchni. Ma lampy nad kuchenką i tworzy to niesamowity klimat, gdy gotuje się wieczorami. Wiadomo, jest to nie tylko element dekoracyjny, ale i bardzo praktyczny – możesz sobie oświetlić konkretny obiekt. I w dodatku wygląda to pięknie! Nowoczesny styl to to, czego potrzebuję. Zależy mi także na ładnym oświetleniu tarasu, ogrodu. Dużo czasu spędzamy na zewnątrz.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: nieprzenikniona » 10 gru 2015, 1:07

Ja jestem zakochana w ogrodowych lampach. Są nieduże, praktyczne, dają dobre oświetlenie. Ponadto łatwo jest je ozdobić na przykład na święta. Wtedy ogród wygląda magicznie! generalnie też uwielbiam oświetlenie ogrodu, ponieważ często zapraszam gości, robię grille i pikniki z przyjaciółmi. Ponadto zajmuję się ogrodem, więc na zewnątrz spędzam mnóstwo czasu, nawet jemy obiad na tarasie.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: smerfetka » 10 gru 2015, 2:58

Przypuszczam, że Twoja przyjaciółka ma w kuchni coś takiego: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-podszafkowe/257. Także mam takie lampy i zgodzę się – ułatwiają i umilają życie w kuchni :). Dodatkowo możesz wybrać wersję energooszczędną, to znaczy lampy z diodami LED. Bardzo praktyczne. I nie ukrywajmy – popularne. Ja także podpatrzyłam te cudeńka będąc w gościnie u znajomych z innego miasta. Teraz coraz więcej osób kupuje takie lampy.
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: DamianOmen » 10 gru 2015, 4:28

Jeśli chodzi o oświetlenie, możesz wybrać albo kuchenne lampy sufitowe, albo oświetlenie na ścianie. Albo stojące – alternatyw jest dużo. Zależy czego oczekujesz konkretnie. Lampy sufitowe są ok. Jesteś kobietą, więc pewnie lubisz mieć duży wybór. Tu Ci tego na pewno nie zabraknie. I tez nietrudno znajdziesz oświetlenie w stylu nowoczesnym – teraz wiele osób urządza domy w ten sposób i producenci mają to na uwadze.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: Drackonid » 10 gru 2015, 5:11

Ja polecam kinkiety ścienne. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania – powieś sobie kinkiety między lustrem. Naprawdę stylowo to wygląda.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: kathina » 10 gru 2015, 6:32

Kinkiety po obu stronach lustra to niesamowity pomysł. Zwłaszcza, jeśli masz lustro w sypialni. Wygląda to bardzo nastrojowo, tajemniczo. Ewentualnie możesz też dorzucić do tego zestawu świeczki zapachowe – które osobiście uwielbiam. I możesz się relaksować.
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: vulgaris » 10 gru 2015, 7:28

Ja w ogrodzie posiadam lampy solarne i jestem zadowolony. Dają dobre światło, są nieduże i stosunkowo tanie. A jeśli posiadasz oczko wodne – stoi przed Tobą wybór kupienia pływających lamp solarnych! Wyglądają naprawdę bajecznie.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Wyposażenie

x