Solidne i niedrogie ogrodzenia z Poznania, co polecacie?

Postautor: Drackonid » 10 lip 2017, 4:19

Cześć forumowicze :)! Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu firmy która wykonuje porządne i niedrogie ogrodzenia w Poznaniu. Proszę o jak najwiecej odpowiedzi bo chciałbym mieć duży wybór. Nie mam jak dotąd konkretnej wizji dlatego jestem otwarty na wszystkie pomysły. Będę zobowiązany za pomoc.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: LeśnaKuropatfa » 10 lip 2017, 6:31

Dokładnie 3 lata temu zamawiałam na n-instalacje.pl/ogrodzenia/, tobie też polecam bo nie można powiedzieć złego slowa na jakość i dokładność wykonania. Ogrodzenie jest piekne, bardzo eleganckie i wytrzymałe. Niedługo pewnie bede zamawiać panelowe na działkę bo podobają mi się strasznie te ogrodzenia Poznań na szczescie nie wypada drogo pod tym wzgledem bo moja znajoma z Warszawy zaplacila mniej wiecej dwa razy drozejniz wyceniono u mnie :). Pozdrawiam.
LeśnaKuropatfa

Postautor: vulgaris » 10 lip 2017, 6:53

Rozumiem że chcesz mieć wiekszaliczbe poleceń żeby wybrać coś najbardziej sensownego ale podpisuję się pod opinia kolezanki bo tak samo uważam że n-instalacje.pl to najlepsza firma jesli chcesz miec ładne ogrodzenie na lata. Właśnie u mnie jest panelowe ale w tym roku pewnie wstawimy gabiony z lekkim wystepem w okolicy wjazdu na posesję.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Fruman » 10 lip 2017, 8:43

Hej, z tym występem w okolicy wjazdu to trzeba uważać bo mój sąsiad ostatnio musiał czesciwowo rozbierać ogrodzenie kiedy ktosdoniosł że zajmuje nim teren miasta. Sprawdź koniecznie jak to wszystko wyglada na mapkach bo moznasie przejechać.
Awatar użytkownika
Fruman

Postautor: vulgaris » 10 lip 2017, 10:07

Spokojnie już wszystko mam sprawdzone i wyrysowane. Teren jest mój, w sumie nie wiem jak te działki byly wytyczane że kazdy ma taki lejek w miejscu wjazdu ale tak juz jest i nic z tym nie zrobie.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Wyposażenie

x