Zbędny wydatek?

Zbędny wydatek?

Postautor: DamianOmen » 11 kwie 2016, 4:23

Witam. Ostatnio pokłóciłem się ze swoim bratem, z którym prowadzę wspólne biuro. Otóż, chce on zainstalować klimatyzację do naszego biura, a w moim odczuciu nie dość, że nie ma takiej potrzeby, to jeszcze są to zbędne dodatkowe koszty. Nie możemy ustalić kompromisu w tej kwestii.. co robić teraz?
Awatar użytkownika
DamianOmen

Zbędny wydatek?

Postautor: vulgaris » 11 kwie 2016, 5:16

A czemu nie chcesz zamontować klimatyzacji ? Wcale to nie są aż tak duże koszta i naprawdę świetnie się potem siedzi w takim biurze. Popatrz na to jak na inwestycje, żeby wzrosła efektywność i wydajność pracy. To nie są pieniądze w błoto, tylko realny czynnik, na wzrost waszej rentowności ;)
Awatar użytkownika
vulgaris

Zbędny wydatek?

Postautor: DamianOmen » 11 kwie 2016, 7:36

Ciekawy punkt widzenia, nie myślałem o tym w tych kategoriach to może zadzwonię jednak do tego serwisu urządzeń klimatyzacyjnych w Chorzowie i zaptyam, jak to wygląda cenowo i może faktycznie zamiast kłocić się z bratem to pójdę na ustępstwo i lepiej na tym wyjdziemy. Dziękuję za powyższą wiadomość.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Zbędny wydatek?

Postautor: vulgaris » 11 kwie 2016, 7:49

No proszę, jaki ze mnie mediator.. hehe ;) Nie ma za co! Cieszę się, że mogłem w jakimś stopniu załagodzić konflikt między Wami, pozdrawiam i oby już nie było więcej problemów związanych z klimą u Was ;)
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Wnętrza

x