Gdzie kupić naklejki na ścianę ??

Postautor: kathina » 21 gru 2015, 0:17

Część koleżanki drogie!!! Szukam jakiś tanich nalepek ściennych w segmencie cenowym do stu złotych... Ogólnie mi się znudził wystój mieszkania ostatnio i dostałam oficjalne przyzwolenie od męża na rewolucje!!! Także zmiany zmiany. Tak sie zastanawiam bo mi siepodbają różne roślinne motywy, więc jakbyście coś z tej kategorii mogły polecić to było by super. Całuski!!!
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: ANGELA » 21 gru 2015, 3:06

Hej kochana, ja to kupowałam jakiś czas temu naklejki ścienne dla dzieci bo się moim dopominali. Widzieli u kolegów oczywiscie cos podobnego i później było mama kup, mama kup. No i mama kupiła. I... nie żałuję :DDD Bo bardzo fajna rzecz! Sama w salonie bym nie chciała na przykład ale do dziecka super sprawa
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: nieprzenikniona » 21 gru 2015, 5:37

No to jak motywy roślinne to przede wszystkim super są naklejki na ścianę drzewo. Wiesz drzewo, taki symbol mocy, natury, trwania przez dłuuugie lata.... Więc do rodzinnego domu jak znalazł jeśli ma mieć trwałe fundamenty. Pozdrawiam z Częstochowy
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: vulgaris » 21 gru 2015, 5:50

A Ty co jakaś nawrócona??? Matka Teresa? Na tych fundamentach zbuduje swój Kosciolhaha
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Aleksandra666 » 21 gru 2015, 6:57

No z drzewwem są naprawdę fajne.. Od razu jakoś tak romantycznie w domu. A jak chcesz jeszcze bardziej romantycznie no to tez sa takie obrazki. WiezaEifla, miasto takie w nocy widzane ze swiatlami... To naprawdę dodaje kolorytu w domu ja polecam
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Postautor: Alla8 » 21 gru 2015, 8:58

Jak chcesz coś do 100 zł, to szukaj w Internecie, mówie Ci. Dużo taniej tak się da coś wyhaczyć zdecydowanie. Konkretnych sklepow nie be de podawać, żeby nie było że reklama, ale poszuka sobie czegoś w porowynwarce cen na przykład.
Awatar użytkownika
Alla8

Postautor: DamianOmen » 21 gru 2015, 10:54

Ja z moją ukochaną też mamy fototapetę w centralnym miejscu. Jeśli są puste ściany, no to naprawdę coś takiego się przydaje. W tedy od razu mieszkanie wydaje się cieplejsze. Jakbym coś mógł polecać, to wszystko poza tymi ckliwymi obrazkami typu z nutami albo jakieś takie przesłodzone.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: DonataN » 21 gru 2015, 13:40

Ja jako facet to mogę szczerze powiedzieć ze mnie to przekonuje. przywiązuje dużą uwagę do wystroju i mi się przyjemnie w takim domu mieszka.
Awatar użytkownika
DonataN

Wróć do Wnętrza

x