Układanie płytek w łazience

Postautor: DamianOmen » 30 cze 2016, 22:44

Witajcie. Niedługo czeka mnie remont łazienki. Razem z żoną wymyśliliśmy takie fajne płytki sobie, ale problem w tym, że ani ja, ani tym bardziej moja żona :P płytek nie potrafimy zakładać. Tam gdzie te płytki żeśmy kupili niestety nie było możliwości zamówienia usługi montażu (a szkoda, bo pewnie by mi to założyli najlepiej) no i dlatego teraz szukamy jakiegoś dobrego glazurnika, który nam to dobrze zrobi. Macie może jakichś znajomych, którzy się tym zajmują? Albo polecicie jakąś dobrą frimę, która takie usługi wykonuje? Tutaj się wszelka pomoc przyda, bo naprawdę jesteśmu zieloni w tym temacie, a już powoli byśmy chcieli ruszyć sprawę tego remontu.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: kuroliszek » 01 lip 2016, 0:11

Sami się nauczcie to zrobić. Hahaha my z żoną myśleliśmy też, że taki fajtłapy jesteśmy a jakoś żeśmy dali radę i jeszcze do tej pory nic nie odpadło. Kupa kasy zaoszczędzona i nie daliśmy zarobić nikomu przynajmniej i mogliśmy coś extra jeszcze dla siebie kupić.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DamianOmen » 01 lip 2016, 2:08

O właśnie skoro jeszcze mowa o kasie, to jak powiecie, ile to kosztować będzie to będziemy zadowoleni. No mi niestety sami tego nie zrobimy i nawet czasu nie mamy, żeby próbować więc zdecydowanie wolimy komuś zapłacić ;)
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: vulgaris » 01 lip 2016, 4:45

No tak. Niech pomyślę. Koszty glazurnika w Warszawie mogą być trochę zróżnicowane, ale średnia powinna być raczej znośna. Spokojnie nie musiscie się obawiać, że zapłacicie majątek. Ja mogę Wam polecić jedną taką firmę, z której usług sam korzystałem jeszcze niedawno, to sobie już sprawdzicie cenę i myślę, że powinniście być zadowoleni. :)
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DamianOmen » 01 lip 2016, 5:56

Świetnie, będę bardzo zobowiązany, jeśli mi podasz właśnie jakiegoś fachowca.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: vulgaris » 01 lip 2016, 6:11

To wejdź na stronę glazurnictwociszewscy.pl i tam będziesz mógł już sobie poklikać w poszczególne strony i zobaczyć co mają w ofercie i jak dokładnie to wszystko się prezentuje.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DamianOmen » 01 lip 2016, 8:38

A Tobie też płytki zakładali? Jak to u Ciebie wyszło?
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: vulgaris » 01 lip 2016, 10:17

U mnie akurat było zakładanie gresu w Warszawie to bardzo popularne ostatnio, więc się skusiliśmy. No i nie żałujemy, bo wygląda to pięknie <3
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Remonty

x